22 березня

Ластівка І.В.

Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Понеділок, 20 березня 2017 15:31

Впродовж 14-18 березня 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.

Дане стажування фахівці БДМУ пройшли за спеціальностями, відповідно «Педіатрія» – Білоус Т.М., Колоскова О.К., Марусик У.І., «Гістологія» – Ходоровська А.А., «Судова медицина» – Савка І.Г., «Терапія» – Антонів А.А., Доголіч О.І., Чимпой К.А., Оліник О.Ю., Телекі Я.М., Волошина Л.О., «Фармакологія» – Копчук Т.Г., за спеціальністю «Хірургія» – Каратєєва С.Ю., Морар І.К.

Викладачі проходили стажування за напрямками своєї спеціальності у республіканській клініці м. Каунас, відвідали університетську клініку, центр невідкладної та екстреної допомоги, центр реабілітації та симуляційний центр Литовського університету наук здоров’я.