22 березня

Ластівка І.В.

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

Понеділок, 20 березня 2017 16:21

Впродовж 16-17 березня на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова».

Від імені ректорату щиро вітаємо Анастасію та її наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів і наукових звершень.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляла студентка 15 групи І курсу медичного факультету №2, спеціальність «Медицина» Анастасія Ковальчук (науковий керівник доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Л.Б.). Пройшовши непростий конкурсний відбір, адже олімпіада складалася з двох етапів: І тур – виконання письмових робіт і ІІ тур (усний) – виголошення публічного виступу на запропоновану тему, Анастасія Ковальчук стала переможцем олімпіади і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

До слова, в олімпіаді взяли участь 77 студентів із 22 областей України.