Нові мистецькі перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському рівні

Упродовж 1-3 квітня у м. Трускавець проходив Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Витоки – DANCE».

Серед обдарованої молоді та дитячих ансамблів(понад 160 учасників) відзначився і делегований творчий колектив від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Здобутки студентів БДМУ на фестивалі:

Від імені ректорату щиро вітаємо студентів та їх керівників з мистецькою перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта», вперше за багато років, нагороджений дипломом лауреата І премії у номінації «Вокально-хореографічне мистецтво» (хормейстер Тетяна Д’яченко, балетмейстер Олександр Кіщенко, художній керівник ансамблю Леся Романчук (Зюбак).

Ансамбль «Букмед» посів I місце та нагороджений грамотою «За високу професійну виконавську майстерність» (хормейстер Тетяна Д’яченко).

Ірина Ганчук – студентка медичного факультету №1 у номінації «Художнє виконавство» нагороджена дипломом лауреата І премії (керівник Валентина Головко).

Яна Чебан – студентка медичного факультету №4, спеціальності «педіатрія» також стала лауреатом I премії у номінації «Естрадний спів» (хормейстер Тетяна Д’яченко).

Серед учасників у номінації «Академічний вокал» Ольга Івасюк – студентка медичного факультету №2 нагороджена найвищою премією – Гран – Прі та грамотою «Краще соло» (хормейстер Тетяна Д’яченко).

Зі слів журі – «Чернівці підкорили Трускавець». А хочеться додати, що це студенти Буковинського державного медичного університету зуміли відкрити душі глядачів та членів журі. А це значить, що мистецтво і медицина невід’ємні стихії великого серця переможців.