Безрук Т.О.

Костащук В.В.
Топоровська О.Ф.
Трефаненко І.В.

Куратори розповіли студентам як берегти імунітет

Середа, 19 квітня 2017 12:30

В рамках виконання Закону України «Про Вищу освіту», Наказу МОЗ України № 687 від 27.12.2008 року «Про покращення виховної роботи у вищих, медичних та фармацевтичних закладах І - ІV рівнів акредитації, закладах післядипломної освіти, науково-дослідних установах і закладах охорони здоров’я» куратори медичного факультету № 1 провели зустріч зі студентами своїх кураторських груп.

10 квітня в приміщенні ОКУ Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни викладачі кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб доцент Трефаненко Ірина Валентинівна (12 кураторська група 3 курсу), доцент Шумко Галина Іванівна (14 кураторська група 3 курсу), доцент Каньовська Людмила Володимирівна (11 кураторська група 3 курсу), асистент Горбатюк Ірина Борисівна (31 кураторська група 3 курсу), асистент Мандрик Ольга Євгенівна (30 кураторська група 3 курс), асистент Смандич Віталій Степанович (10 кураторська група 2 курсу) провели кураторську годину у вигляді санітарно-просвітницької бесіди зі студентами на тему «Імунітет людини»

Під час спілкування викладачі у вигляді презентацій розповіли студентам про основні аспекти щодо імунітету, його функції, складові та види. Досить своєчасно, враховуючи весняний гіповітаміноз, Великодній піст, а також студентський спосіб життя, були надані рекомендації по основним заходам націленим на зміцнення імунітету.

Особлива увага була приділена найбільш доступним для студента, але тим не менше, важливим та головним моментам – здоровому способу життя. Були викладені основи раціонального харчування, а також висвітлені цікаві факти щодо продуктів для зміцнення імунітету (фрукти, овочі, ягоди, молочні продукти, горіхи, а також стратегічний український продукт – сало).

Не оминули також основні моменти активного щоденного життя студента, зокрема навчання, робота, відпочинок та сон. Надані рекомендації, як студенту в бурхливому ритмі життя зберегти фізичне здоров'я та зміцнити свій імунітет.

На зустрічі також була присутня заступник головного куратора медичного факультету № 1 – асистент кафедри медичної біології та генетики Кривчанська Мар’яна Іванівна, котра нагадала студентам про їхні можливості співпраці з куратором групи та наголосила про необхідність повідомляти в разі виникнення нестандартних ситуацій куратора групи та головного куратора факультету.