Студенти БДМУ вшанували ветеранів

Уже традиційно до Дня перемоги над нацизмом колектив кафедри гістології, цитології та ембріології зі студентами академічних груп готують подарунки та відвідують ветеранів – колишніх співробітників університету.

Приємно відмітити те, що цього року ініціаторами даного заходу, за підтримки декана факультету д.мед.н. Савки І.Г., виступили студенти медичного факультету №3, а саме 51 група (викладач – заступник декана Петришен О.І.), 55 та 57 групи (викладач – доцент Ходоровська А.А.), представником від індійської спільноти став студент ІІІ курсу, активіст Луксмі Чанд, від йорданської спільноти – студент IV курсу Алі Насер Абузаїд.

Слід зауважити, що із великим задоволенням до даного дійства приєдналися і студенти стоматологічного факультету – 8 група, ІІ курс (викладач – асистент Пентелейчук Н.П.), 5 група, І курс (викладач – асистент Петришен О.І.), медичного факультету №1 – 10 група, І курс (викладач – асистент Семенюк Т.О.), медичного факультету №2 – 26 група, ІІ курс (викладач – асистент Галиш І.В.).

Студенти та викладачі кафедри придбали продукти харчування, засоби першої необхідності, ліки та відвідали ветеранів Другої світової війни Муратову Євгенію Михайлівну, Патратій Юлію Василівну, Лободу Володимира Дмитровича.

Неможливо передати той вир емоцій, який нахлинув під час зустрічі. Із великим задоволенням ветерани поділилися своїми спогадами, а студенти прониклися трагічними подіями тих днів. Проведення таких благодійних заходів дає студентам можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Їх подвиг нам не забути…

Також з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом викладачами кафедри гістології, цитології та ембріології були проведені круглі столи зі студентами медичного факультету №3, 58 група, І курс (викладач – заступник декана Петришен О.І.), 55 група, І курс (викладач – доцент Ходоровська А.А.), студентами медичного факультету №2 – 17 група, І курс (викладач – асистент Галиш І.В.).

Під час заходів викладачі провели короткий екскурс у повоєнні дні, розповіли про ті страшні події, які лягли на плечі мирним жителям нашої країни.