23 травня

Шалаєва Г.В.

В Буковинському державному медичному університеті відзначили День матері

Субота, 13 травня 2017 09:28

11 травня в Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» традиційно відбулися урочистості з нагоди Дня матері.

З теплими словами привітання до присутніх звернувся проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Олександр Іващук.

В урочистому концерті взяли участь дітки співробітниць нашого університету, які привітали своїх матусь зі святом, подарувавши їм весняні квіти й оригінальні художні номери.

Вокальні та інструментальні вітання присутнім презентували учасники мистецьких студій Палацу «Академічний», Народного аматорського ансамблю пісня і танцю «Трембіта». Запрошений гість свята – Академічний камерний хор «Чернівці» Чернівецької обласної філармонії.

До слова, під час урочистостей відбувався збір коштів для онкохворих діток благодійного фонду «Подаруй дитині життя».