Студентка БДМУ взяла участь в зустрічі “iTOP” в Чехії
Студентка БДМУ взяла участь в зустрічі "iTOP" в Чехії

Студентка БДМУ взяла участь в зустрічі “iTOP” в Чехії

Упродовж 28-30 квітня в Празі (Чехія) відбулася чергова зустріч 30 представників різних країн Європи для навчання і вдосконалення практичних технік профілактики стоматологічних захворювань “iTOP” за підтримки компанії Curaden Swiss.

Одним з учасників стала лікар-інтерн за спеціальністю “Стоматологія” ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” Пальчікова Яна.

“iTOP” (individually trained oral prophylaxis) був заснований професором Jiri Sedelmayer і має на меті індивідуальне практичне навчання, прийняття методик та впровадження їх в щоденний побут як лікаря так і його пацієнтів з метою збереження здоров’я зубів та ясен впродовж життя.

Протягом зустрічі учасники прослухали курс лекцій професора Jiri Sedelmayer, що стосувались історії стоматології, профілактики, еволюції поглядів на виникнення та причини стоматологічних захворювань, а також засобів і способів ефективного догляду за здоров’ям ротової порожнини.

Наступною складовою зустрічі були щоденні кількагодинні тренування – під наглядом та з допомогою досвідчених інструкторів учасники відпрацьовували найбезпечніші методи чищення зубів, ознайомлювалися з особливостями догляду за інтрадентальними проміжками, вчилися складати індивідуалізовані профілактичні плани для пацієнтів. Кожен профілактичний засіб обговорювали і оцінювали за наступними критеріями: безпечність, прийнятність, ефективність.

Наступна зустріч “iTOP” для студентів та інтернів в Празі відбудеться у листопаді 2017.