Данилишин Т.М.

Яворенко К.Ю.

Студенти БДМУ взяли участь в ІІ Вінницькому стоматологічному форумі

Вівторок, 16 травня 2017 16:50

5 травня студенти та інтерни стоматологічного факультету ВДНЗ України  "Буковинський державний медичний університет" відвідали ІІ Вінницький стоматологічний форум, проведений з ініціативи ГО «Асоціація студентів стоматологів».

Участь у форумі взяли: Коба Ольга, Батіг Ірина, Чепелюк Яна, Боднар Марічка, Федірчик Максим, Чокалеу Анастасія, Доля Віта, Нисходовський Юрій, Тутубаліна Олена, Гермаковський Станіслав, Маковійчук Назарій.

Протягом лекційного дня чернівецька делегація прослухала виступи 5-ти спікерів – провідних спеціалістів міжнародного рівня з ключових напрямків стоматології – Сергія Радлінського "Біомеханіка зубів та реставрацій", Василя Каращука "Тенденції мікроскопічної стоматології в ендодонтії", Віктора Каленчука "Біоміметика зубних реставрацій на імплантах", Ореста Штуку "Менеджмент м'яких тканин в зоні естетики"

Під час лекцій студенти мали змогу дізнатися про детальний аналіз клінічних випадків та планування їх лікування; як саме потрібно навчатись, на які аспекти потрібно звертати особливу увагу; які ключові знання та навички потрібні для успішного старту та подальшого зросту майстерності та багато іншого.

Подарунком для учасників стала лекція-вебінар від Фаді Хаека на тему "Практична база в ортодонтії. Тактика вибору та планування лікування".