19 червня

Лапа Г.М.
Мироник О.В.
Смандич В.С.

Співробітники БДМУ взяли участь у психологічному тренінгу

П'ятниця, 02 червня 2017 13:52

У Чернівцях 20 травня відбувся психологічний тренінг «Виявлення Брехні», під час якого відомий  психолог, нлп-тренер, фізіономіст Тетяна Ларіна, навчала розпізнавати неправду за емоціями, мімікою та жестами. Зустріч відбулася у Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Організаторами заходу є Psychology Hub, організація, яка в майбутньому забезпечуватиме чернівчан майданчиком для особистісного розвитку та профілактики психологічного здоров’я. Координатором тренінгу виступила асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Алла Федоруца. Крім того, участь у заході взяли проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, доцент кафедри психології та філософії Марина Тимофієва, асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Ірина Зорій, науковий співробітник Історико-медичного музею БДМУ Аліса Жуковська, співробітниця коледжу БДМУ Наталія Фордук, а також студенти, які навчаються за спеціальністю «Медична психологія».