Безрук Т.О.

Трефаненко І.В.

Тютюнопаління – поширена шкідлива звичка

Субота, 10 червня 2017 16:03

Останній день травня – це привід для кожного курця хоч би на один день в рік відмовитись від сигарет. Ініціативу щодо проведення заходів, пов'язаних з відмовою від паління, проявила Всесвітня організація охорони здоров'я.

З цієї нагоди асистент Панімарчук О.І. до «Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням» провела виховний захід зі студентами ІІ курсу фармацевтичного факультету, з метою привернення уваги студентів на ту шкоду, яку завдає людському здоров'ю паління.

Куріння тютюну належить до числа найбільш поширених шкідливих звичок в більшості країн світу. У деяких з них число курців на порядок вище, ніж кількість некурящих людей.

Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов'язана велика кількість хвороб, а при зловживанні виникають надто небезпечні недуги. Численними науковими дослідженнями доведено підвищений рівень смертності серед курців.

Метою заходу було показати негативний вплив паління на стан здоров’я людини; формувати активну життєву позицію та допомагати студенткам зробити правильний вибір відносно тютюнопаління.