В Чернівцях медики відзначили професійне свято

15 червня в Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Співробітників лікувальних і медичних установ міста й області привітали зі  святом голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, заступник голови Чернівецької міської ради Володимир Середюк, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць, начальник управління Служби безпеки України у Чернівецькій області Руслан Сторожук, ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Тетяна Савченко, голова Чернівецької ради профспілок Володимир Шкварковський, голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Олександр Фустій.

Під час урочистостей професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ привітав присутніх зі святом та щиро подякував медикам за тісну співпрацю з університетом. Також Тарас Миколайович вручив Почесні грамоти Буковинського державного медичного університету представникам практичної охорони здоров’я краю.

Під час свята найкращих медиків краю відзначили почесними грамотами, серед нагороджених – співробітники ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Премією Чернівецькї обласної державної адміністрації ім. В.Залозецького нагороджений Петро Ковальчук, доцент кафедри травматології та ортопедії.

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджена Олена Власова, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджений Ігор Кричун, доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка.

Почесною грамотою Чернівецької міської ради нагороджені Нонна Богачик, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб та Яна Телекі, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника медаллю «На славу Чернівців» нагороджено професора Андрія Іфтодія, проректора з лікувальної роботи БДМУ, «Заслуженого лікаря України».

Почесною грамотою департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА нагороджений Олександр Поліщук, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання.

Почесною грамотою управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради нагороджені Тетяна Булик, асистент кафедри акушерства та гінекології та Марина Карлійчук, доцент кафедри офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради профспілок нагороджено Богдану Сенюк, доцента кафедри  пропедевтики внутрішніх хвороб.

Почесною грамотою Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я нагороджено професора Віктора Бачинського, завідувача кафедри судової медицини та медичного правознавства, Оксану Оліник, доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб й Василя Сорохана, доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб.

З нагоди святкування студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували для гостей заходу чудові мистецькі вітання – вокальні та хореографічні номери.

Від імені ректорату щиро вітаємо наших колег із заслуженими нагородами!