Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

08 серпня
Влад Г.М.
Перепелюк М.Д.
Філіпець О.О.
Федорук О.С.
Цимбал В.І.

09 серпня
Блажіна І.Ю.
Васкул Н.Я.
Лукаш М.Г.
Ніцович І.Р.

10 серпня
Гаїна Ж.М.
Гладка С.С.
Підвербецька О.В.
Стрижаковська Л.О.
Юзько О.М.

11 серпня
Ходоровська А.А.
Шупер В.О.

12 серпня
Барус М.М.
Гаврилюк Т.А.
Герасим'юк І.Г.

13 серпня
Бойчук М.В.
Стефанчук В.І.

14 серпня
Боднарюк О.І.
Копчук Т.Г.
Круцяк О.В.
Тимофійчук З.І.

15 серпня
Дідик М.М.
Колотило Т.Р.
Кормуш О.В.
Островськй П.М.
Побурян В.В.

16 серпня
Велика А.Я.
Данилюк М.Д.
Костинюк Г.В.
Лойтра А.О.
Тащук С.Д.

17 серпня
Мазуркевич С.А.
Степаненко В.О.
Якобчук С.О.

18 серпня
Албота О.М.
Бікір Л.М.
Маринчин В.І.
Марфін А.І.
Соколенко А.А.
Тимофієва М.П.
Цікал В.М.

19 серпня
Борисюк А.С.
Домбровський Д.Б.

20 серпня
Гарматюк Н.Т.
Грозав А.М.

21 серпня
Боднар Н.Я.
Гаген О.Ю.

22 серпня
Голодрига Є.А.
Чимпой К.А.
Швець Н.В.

23 серпня
Гуцул М.В.
Кокалко М.М.
Максимчук В.І.
Мотрук М.П.
Різун В.К.

Завершується прийом заяв абітурієнтів на вступ до БДМУ

Вівторок, 25 липня 2017 16:19

Вступна кампанія в БДМУ триває. Станом на 24 липня до навчального закладу абітурієнти подали близько 6200 заяв.

Вже завершився прийом документів від вступників, які бажають здобути вищу освіту на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «бакалавр».

Прийом заяв на навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр» та «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти завершується о 18-00 год. 26 липня, а для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» – 8 серпня.

Як і зазначалося раніше, найбільш популярними в університеті залишається спеціальність «Медицина», Географія вступників широка – до нас подали заяви абітурієнти майже з усіх областей України.

А зараз пропонуємо Вашій увазі пряму мову випускників БДМУ, які діляться враженнями від навчання.

ПечерягаДмитро Печеряга, випускник медичного факультету №1, спеціальність «Лікувальна справа»

З дитинства мріяв допомагати людям, тому коли прийшов час обирати майбутню професію, вибір одразу впав на медицину.  На вибір професії найбільше вплинули мої батьки , які також присвятили своє життя медичній справі.

Щодо вибору навчального закладу, то раховуючи високі рейтинги університету  та дуже хороші відгуки від старших колег я вирішив обрати саме цей університет і  зараз оглядаючись назад я впевнений, що зробив правильний вибір. Навчання в БДМУ дало перш за все знання, прекрасних друзів та незабутні враження від навчання, від конференцій та наукових форумів, вечорів відпочинку в палаці «Академічний» та в оздоровчому університетському таборі «Здоров`я».

Тетяна Андрійчук,випускниця медичного факультету №4, спеціальність “Педіатрія” Таня

Змалечку мріяла стати дитячим лікарем. Мої батьки – педіатри, і страждання хворих діток, недоспані ночі, щоденне тепло і турботу за життя маленького пацієнта, все це бачила не з екрана телевізора, а в дитячих лікарнях. Дихала запахом хвороб. Зрозуміла, що медицина, а саме педіатрія – моє покликання.

Навчатися в БДМУ – це вже сімейна традиція. Вся моя родина навчалася у Буковинському державному медичному університеті. Тому навіть і не було сумнівів, в який саме університет вступати. Я свідомо обрала рідну Альма-матер, яка має славні традиції і не одне покоління випускників, які стали висококваліфікованими фахівцями в різних галузях охорони здоров’я.

Студентське життя – це життєві подїї, збагачені яскравими фарбами. Навчання для мене – час відкритих перспектив, віра у виконання своїх сподівань, також долання перешкод – шлях до самостійності.

У стінах рідного навчального закладу я знайшла вірних друзів, з якими, переконана, і надалі підтримуватимемо зв’язки незалежно від того в якому куточку України чи зарубіжжя працюватимемо. Також університет – це мудрі й талановиті наставники, до яких кожен з випускників ще неодноразово звертатиметься за порадою та підтримкою.

Прочитано 621 разів Останнє редагування Вівторок, 25 липня 2017 16:34