10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Співробітники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України

Четвер, 24 серпня 2017 14:13

23 серпня на Центральній площі Чернівців відбулося урочисте дійство – церемонія підняття Державного Прапора України.

Право підняти Державний Прапор України було надано учасникам антитерористичної операції – військовослужбовцям 80 окремої аеромобільної бригади ЗСУ сержанту Сергію Кривов’язому та старшому солдату Дмитру Олейнику.

Також присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тараса Шевченка. Центральною площею пройшли колони військовослужбовців, прикордонників, Національної поліції, ДСНС, віддаючи честь Державному Прапору України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в урочистому мітингу взяли ректор Тарас Бойчук, проректори, декани, представники кафедр, профспілкового комітету навчального закладу та студенти.

Також представники ректорату взяли участь в урочистому зібранні у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім Т. Шевченка.

Головні куратори та студенти БДМУ поклали лампадки та квіти до могил Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО Центральному кладовищі. З особливою шаною викладачі та студенти-медики поклали квіти до могили лікаря-хірурга, випускника університету – Владислава Трепка, який загинув, рятуючи життя інших.

Прочитано 639 разів Останнє редагування Четвер, 24 серпня 2017 14:16