6 вересня

Понеділок, 11 вересня 2017 10:16
Професор з Німеччини прочитав відкриту лекцію для студентів БДМУ

7 вересня наш університет відвідав професор, доктор медицини,

директор клініки неврології Університету Мартіна Лютера Галле-Віттенберг, м.Галле, Саксонія-Ангальт, Німеччина Стефан Зірц. Під час візиту німецький професор зустрівся з проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професором Олександром Іващуком, завідувачем кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка, професором Валерієм Пашковським. Сторони обговорили напрямки майбутньої співпраці та плани щодо реалізації наступних спільних проектів.

Також у межах візиту відбулася відкрита лекція для студентів, інтернів та клінічних ординаторів, зустріч з викладачами кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології та лікарями неврологічного відділення Чернівецької обласної психіатричної лікарні. Німецький професор поділився дослідницькими напрацюваннями в напрямках діагностики, лікуванні та реабілітації хворих з нервово-м’язовими захворюваннями.

Були обговорені питання забезпечення обміну інформацією в галузі медичної освіти, обміну досвідом у засвоєнні практичних навичок для студентів-медиків, зокрема, спільна робота клініки та університету, що є невід’ємним в клініці неврології Університету Мартіна Лютера.

Розглядались можливості розробки короткострокових програм обміну для викладачів і студентів БДМУ.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 87 разів Останнє редагування Вівторок, 12 вересня 2017 09:26