6 вересня

21 вересня
Васильєв В.В.
Ткачук О.В.

У місті відзначили 47-му річницю виконання «Червоної рути»

Четвер, 14 вересня 2017 12:40
У місті відзначили 47-му річницю виконання «Червоної рути»

13 вересня на Театральній площі міста відбулося свято,

присвячене 47-й річниці виконання пісень Володимира Івасюка, які стали символами української культури – «Червона рута» та «Водограй». Цьогоріч у пісенному дійстві були задіяні не лише виконавці українських пісень з Чернівців, а й з усіх районів області.

Розпочалося свято з виконання відомої композиції «Червона рута» Заслуженим працівником культури України Світланою Юрченко. До гостей заходу звернулась начальник відділу культури ЧОДА Віра Китайгородська, яка відзначила неабияку важливість проведення свята, адже дійство привертає увагу буковинців та гостей краю до найкращих джерел та надбань української культури, долучає до справжньої української пісні молодих виконавців та заслуговує визнання на загальнодержавному рівні.

Представники ректорату та студентства БДМУ також взяли участь в урочистих заходах та поклали квіти до меморіальної дошки Володимира Івасюка. Тому що саме в стінах рідного університету народилися його відомі пісні «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори», «Мальви», «Балада про дві скрипки», «Пісня буде поміж нас».

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: