Безрук Т.О.

Студенти коледжу напередодні професійного свята відвідали аптеку-музей

П'ятниця, 15 вересня 2017 09:18
Студенти коледжу напередодні професійного свята відвідали аптеку-музей

Студенти 3 групи 1 курсу спеціальності «Фармація» («молодший спеціаліст» на основі базової загальної середньої освіти)

коледжу БДМУ напередодні Дня фармацевтичного працівника України разом з куратором Тетяною Никифорук відвідали аптеку-музей у Чернівцях, що на вулиці О. Кобилянської. Наставник групи та кваліфіковані спеціалісти щедро поділилися з майбутніми фармацевтами великим досвідом роботи.

Цікава та тривала історія, унікальні аптечні експонати (старі меблі, спиртометр 1902 року, сковорідка, на якій за часів Австрії готували активоване вугілля, мідна і латунна ступка, австрійські штангласи, коркодав, ваги, колби, піпетки, машинка для дроблення масло-какао, машинка для виготовлення пілюль поч. ХХ століття, старовинна фармацевтична література та інше) стали справжньою знахідкою для майбутніх знавців цієї галузі. Першокурсники були вражені, коли почули, що в стінах аптеки не тільки продають, а виготовляють медичні препарати на замовлення. Студенти щасливі з того, що ознайомилися з історією аптечної справи на Буковині, а все, що побачили та почули, залишиться з ними назавжди.