Безрук Т.О.

Трефаненко І.В.

Проведено профорієнтаційну роботу в гімназії №6

Понеділок, 09 жовтня 2017 15:45

26 вересня доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ілона Руснак провела профорієнтаційну роботу для учнів 10-11 класів гімназії №6.

Викладач університету проінформувала про якiсну навчальну базу, кадровий потенціал, спеціальностi та сприятливi умови навчання у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет».

Присутні взнали про підготовчі курси до ЗНО, можливість дистанційної підготовки до ЗНО, наявність корисної для абітурієнтів інформації на сайті БДМУ (vstup.bsmu.edu.ua). Зацікавлено слухали про наявність електронного журналу для студентів, доступ студентів до навчально-методичних матеріалів на сервері дистанційного навчання університету в системі Moodle, високі рейтингові показники БДМУ серед інших ВНЗ України. Із задоволенням почули про умови для відпочинку та форми дозвілля студентів.

Руснак I.Т. провела анкетування бажаючих учнів. Запросила учнів та їх батьків на зустрічі з викладачами БДМУ у рамках «Дня відкритих дверей» (дати будуть вказанi на сайтi БДМУ).

Прочитано 153 разів Останнє редагування Середа, 11 жовтня 2017 09:37