9 жовтня

Польовий В.П.

БДМУ відзначили День захисника України

Середа, 11 жовтня 2017 16:30

10 жовтня в палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який вручив подяки працівникам університету, учасникам АТО. За мужність, бойовий подвиг та героїзм захисникам незалежності і територіальної цілісності України Подяками БДМУ відзначено 5 працівників університету.

Привітав присутніх зі святом Юрій Ковалець, голова Всеукраїнської обласної організації «Ніхто крім нас», який вручив подяку ректору БДМУ за активну участь у підтримці та розвитку військово-спортивного, патріотичного виховання підростаючого покоління та свідому громадську позицію.

Мистецькі вітання гостям, викладачам та студентам презентували учасники народного аматорського колективу з Тернополя «Долг». Даний вокальний ансамбль, це переважно колишні афганці, а тепер професійні тернопільські артисти. Керівник – заслужений працівник культури України Віктор Маришев, учасники – Ярослав Гринчишин, Іван Крайникович та Віктор Вентура. Під бурхливі оплески глядачів прозвучали відомі пісні гурту про афганську дружбу, материнську долю, військову службу у зоні АТО.

Ведучими свята були студенти БДМУ – Марина Коротчук та Богдан Петрюк.

Прочитано 170 разів Останнє редагування Четвер, 12 жовтня 2017 11:00