18 липня

Нагірняк В.М.

Студенти БДМУ зустрілися з ветеранами АТО

П'ятниця, 13 жовтня 2017 09:42

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, в бібліотеці БДМУ відбулася година патріотизму «Героїв стежина – від батька й до сина».

Історія і сучасність України, українського народу – це твір героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання.

Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, який дивує увесь світ. Про періоди боротьби українського народу за свою свободу та незалежність розповіли співробітники бібліотеки: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова.

Зустріч з ветеранами АТО

На захід були запрошені ветерани АТО: Вальтер Шеффет та Роман Карнаух десантники 80 десантно-штурмової бригади, члени ГО «Добротворець» та волонтер даної громадської організації – Леся Михайлюк.

Вальтер та Роман розпочали свій виступ хвилиною мовчання за всіх полеглих. Оскільки формат заходу був «Питання-Відповідь», то студенти та викладачі мали змогу з перших уст дізнатися про події що відбувалися на полях бою. Велике враження на студентів справила розповідь про захист Луганського аеропорту.

Під час зустрічі Вальтер Шеффер розповів про те, який великий внесок зробили медики рятуючи життя наших воїнів, тим самим мотивуючи студентів стати справжніми знавцями своєї справи.

Волонтер Леся Михайлюк розповіла про діяльність волонтерських організацій, та зокрема ГО «Добротворець».

Захід відвідали студенти І курсу 3,4 групи спеціальності «Стоматологія» (магістр), та студенти ІІ курсу 28 групи спеціальності «Медицина»; кандидат медичних наук доцент кафедри фізіології ім.. Я. Д. Кіршенблата - Гордієнко В.В., кандидат психологічних наук доцент кафедри психології та філософії -Тимофієва М.П.

Прочитано 375 разів Останнє редагування П'ятниця, 13 жовтня 2017 09:56