4 липня

Шандрюк М.І.

Студенти-медики України з’їхалися до БДМУ

Понеділок, 06 листопада 2017 16:38

Впродовж 4-5 листопада на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проходила V національна асамблея Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків (UMSA).

Урочисте відкриття асамблеї відбулося у Конференц-залі БДМУ. Учасників заходу від імені ректорату привітала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, яка у своєму виступі закцентувала увагу на важливій ролі студентського самоврядуванні у розвитку навчального закладу .

Студентку ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Яремчук Іванну обрано Національним кординатором комітету SCORP (Права людини та мир). Відзначимо, що учасники Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків довірили цю посаду Іванні вже другий рік поспіль.

Майже 150 студентів-медиків із 13 міст України взяли участь у заході. Програма Національної асамблеї складалася з Пленарних та секційних засідань, лекцій та соціальної програми.

В перший день Пленарних засідань були внесені зміни до статуту асоціації та подані кандидатури на посади у Правлінні. Другого дня відбулися вибори: Президентом UMSA обрано Петренко Анастасію, студентку ОНМедУ, Віце-президентом із зовнішніх зв‘язків Бігунець Вікторію, студентку НМУ ім. Богомольця, Віце-президентом із внутрішніх зв‘язків Мельника Богдана, студента НМУ ім. Богомольця.

Секційні засідання проводили Національні кординатори шести комітетів. Лекції читали юрист Ігор Датієнко та студентки 5 курсу БДМУ Солован Тамара та Ластівка Катерина. Серед запрошених гостей були представники Національної молодіжної ради.

Соціальна програма не залишила нікого байдужим – бал за участі камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії став першим справжнім балом UMSA.

Прочитано 492 разів Останнє редагування Вівторок, 07 листопада 2017 09:58