22 жовтня

Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

150 років Національному академічному театру опери та балету України ім. Тараса Шевченка

Середа, 08 листопада 2017 15:18

Національна опера України – слава української музичної культури, знаний у всьому світі оперно-балетний театр.

Храм, де відбувається трепетне священнодійство сьогодення і непідробне мистецтво, де серця і душі тих, хто на сцені, і тих, хто сидить у залі, зливаються в єдиному пориві. Велика магія музики й танцю піднімає всіх нас у світ вищих матерій, дарує ні з чим незрівнянну радість гармонії і духовного збагачення.

Студентів ознайомили з історією театру, театральними традиціями, прослухали арії з опер «Запорожець за Дунаєм» (композитор С. Гулак-Артемовський) та «Наталка-Полтавка» (композитор М. Лисенко).

З метою відзначення 150-річчя Національного академічного театру опери та балету імені Т. Г. Шевченка завідувачем кафедри суспільних наук та українознавства, проф. Антонієм Мойсеєм, ст. викл. Лідією Потаповою та викладачем Валерією Андрієць разом зі студентами 7 групи І курсу медичного факультету № 1 та студентами коледжу БДМУ (І курс, спеціальність «Медсестринство», ІІ курс, спеціальність «Фармація») 7 листопада було проведено виховний захід «Театр – це кафедра, з якої можна багато добра принести людям».