Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада
Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада
Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада
Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада
Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада
Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада
Безарова Г.І.
Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада
Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада
Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада
Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада
Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада
Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада
Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

В БДМУ відзначили Всесвітній день науки

Четвер, 09 листопада 2017 11:56

8 листопада з нагоди Всесвітнього дня науки відбулося відкрите спільне засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

 

Шановні науковці БДМУ, віді імені ректорату щиро вітаємо Вас з Всесвітнім днем науки. Щиро бажаємо Вам творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві. Нехай реалізуються Ваші найсміливіші ідеї, а наукові результати служать на благо збереження життя та здоров’я людей.

З промови наукового керівника СНТ БДМУ, голови Ради молодих учених Олени Тюлєнєвої присутні на зборах студенти, молоді учені та досвідчені викладачі-куратори студентських наукових гуртків кафедр університету мали нагоду отримати інформацію про організацію наукової діяльності студентів в гуртках теоретичних та клінічних кафедр університету, наукові здобутки студентів та проекти Ради СНТ БДМУ.

Координатор інформаційного сектору Ради СНТ Анастасія Мельник презентувала основні інформаційні розділи оновленого сайту студентського наукового товариства БДМУ та надала перелік всеукраїнських студентських наукових конференцій на поточний навчальний рік та умови участі в них.

Про міжнародну діяльність СНТ БДМУ та зв’язки з медичними вищими навчальними закладами інших країн, план найближчих міжнародних студентських конференцій закордоном – умови та порядок реєстрації, а також про можливість участі студентів БДМУ у міжнародних програмах академічних обмінів та стажувань закордоном, було висвітлено у доповіді координатора міжнародного сектору Ради СНТ Олени Борсук.

Заступник голови Ради Анастасія Гоян висвітлила основні положення інноваційної програми «Ambassador-program – BIMCO», а координатор PR-сектору СНТ БДМУ Алі Насер Абузаїд розкрив особливості рекламної кампанії BIMCO 2018, які спрямовані на популяризацію молодіжного конгресу та нашого Університету у світовому науково-інформаційному просторі.

З 15 листопада 2017 стартує реєстрація учасників BIMCO 2018 – V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених, який відбудеться 4 – 6 квітня 2018 року. Презентував оновлені сайт конгресу та реєстраційну форму учасника голова Ради СНТ БДМУ Сергій Говорнян.

На завершення засідання увагу присутніх було акцентовано на початку в університеті І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 н.р., умови участі в якому та вимоги до наукових робіт розміщені у відповідній рубриці сайту СНТ БДМУ.

Прочитано 241 разів