Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

«Урок грамотності» від студентів БДМУ

П'ятниця, 10 листопада 2017 12:28

З нагоди Дня української писемності та мови студенти медичного факультету №1 ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели просвітницьку акцію «Будь грамотним – люби мову» для чернівчан та гостей міста. Акція проходила на Театральній площі.

Всім бажаючим було запропоновано допомогти виправити помилки у висловах на плакаті. Тим, хто написав правильний відповідник, організатори дарували сердечка за любов до рідної мови. Крім того, учасникам акції було презентовано інформаційні листівки з фразами, які ми часто говоримо неправильно.

Приємно відзначити, що дана акція зацікавила людей різного віку – від найменших школярів до поважних городян.

Організатори акції висловлюють подяку співробітникам кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб за сприяння у проведенні заходу. Зусиллями кафедри майбутні медики отримали пам’ятки з медичними термінами українською мовою, які доволі часто вживаються неправильно. На думку організаторів, розвиток медичної мови сприяє лексичному та семантичному збагаченню національної мови, її формуванню на рівні мов цивілізованих націй. Грамотна рідна мова в устах лікаря значною мірою сприяє вихованню громадських почуттів, поєднанню в одній особі лікаря-професіонала і лікаря-громадянина.

Будьмо грамотними та любімо свою мову.

Прочитано 213 разів Останнє редагування П'ятниця, 10 листопада 2017 13:07