В БДМУ обрали “Студента року-2017”
В БДМУ обрали "Студента року-2017"

В БДМУ обрали “Студента року-2017”

16 листопада у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів.

Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який відзначив вагомий внесок студентства у розвиток навчального закладу.

До слів привітання долучилися директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк, Голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський, голова Чернівецької міської організації Товариства Червоного Хреста України Алла Запухляк, Головний терапевт управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Володимир Кіршенблат.

Під час урочистостей кращих студентів університету було нагороджено грамотами. За вагомий особистий внесок у розвиток студентської науки, активну громадсько-корисну роботу студентського самоврядування та з нагоди відзначення Міжнародного Дня студентів.

Грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації відзначені Боднарчук Анастасія, Говорнян Сергій, Горошко Наталія, Клюйко Анастасія, Маковійчук Назарій, Павлюк Владислав.

Грамотою департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені Вакарюк Оксана, Дарійчук Іоанна-Яна, Жовнір Тетяна, Палига Христина, Рудан Ксенія, Смадич Діана.

Грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації відзначені Босий Роман, Гуліцький Богдан, Дигодюк Юлія, Ковальчук Анастасія, Комар Тетяна, Міхєєва Ольга, Харченко Каріна, Шмідов Іван.

Грамотою Чернівецької обласної ради профспілок нагороджені Бабин Евеліна, Даценко Олександра, Кизима Іванна, Лутчак Ірина, Попов Владислав, Садовой Ольга.

Грамотою управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради відзначені Бацекало Зоряна, Малиш Назарій, Мірінюк Ірина, Хмара Анастасія, Цициу Вероніка, Янчик Євген.

За сумлінне ставлення та відмінні успіхи у навчанні, активну участь у роботі студентського наукового товариства, органів студентського самоврядування, художній самодіяльності, підготовці вечорів відпочинку та дозвілля студентів, високі досягнення у спортивних змаганнях та з нагоди Міжнародного дня студентів Грамотами Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та подарунками нагороджено 77 студентів вишу.

Під час урочистостей відбулося вручення переможцям нагород конкурсу «Кращий студент БДМУ – 2017»

У комплексній номінації «Кращий студент БДМУ 2017» цьогоріч перемогу здобули два студенти

Говорнян Сергій та Дмитро Косован

У конкурсі, який проводився у восьми номінаціях, перемогу здобули:

«Кращий студент-спортсмен» – Соха Роман

«Кращий студент – художник» – Авраменко Анна

«Кращий студент-митець» – Таранюк Яна, Янчик Євген

«Кращий студент- волонтер» – Файсал Салім Хаммад Аль-Бдур, Тимків Уляна

«Кращий студент-медійник» – Корецька Катерина

«Кращий студент-науковець» – Рандюк Роман

«Кращий студент – громадський діяч» – Цициу Вероніка, Батіг Ірина

На щорічному міський конкурсі «Студент року – 2017» БДМУ за рішенням Студентської ради буде презентувати Таранюк Яна, переможниця в номінації «Студент-митець-2017».

Після нагородження на глядачів чекав неймовірний сюрприз – викладачі університету разом зі студентами презентували мистецький перфоменс «Дискотека з викладачами».

Ведучими театралізованого свята були Олександр Буряк та Аліна Заволович, Оксана Оліник та Олександр Ровінський.

Святкову програму для глядачів підготували викладачі: Ірина Яремій, Надія Пасенко, Володимир Бендас, Тарас Кметь, Ніна Зорій, Юлія Войткевич, Оксана Петринич, Олександра Доголіч, Яна Телекі, Михайло Перепічка.