Безрук Т.О.

Трефаненко І.В.

Студенти БДМУ відзначені Подяками Чернівецької ОДА

П'ятниця, 17 листопада 2017 13:51

17 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів.

Зі святом студентів привітали Заступник Голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець.

Вітали зі святом студентів представники вищих навчальних закладів. Від БДМУ студентство краю привітав ректор професор Тарас Бойчук, який побажав цікавого студентського життя та підкорення нових вершин.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук виголосила доповідь про здобутки студентів Буковинського краю та відзначила вагомий внесок студентства БДМУ у розвиток студентської науки, культури та спорту, зокрема відзначила перемоги студентів-медиків у ІІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Також Оксана Михайлівна виокремила мистецькі таланти студентів БДМУ – учасників студій палацу «Академічний».

Від студентства БДМУ колег зі святом привітав Роман Олійник, студент стоматологічного факультету.

Кращих представників студентства краю відзначено подяками обласної державної адміністрації, обласної ради та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Серед нагороджених – студенти Буковинського державного медичного університету: Бойцуняк Тетяна, студентка 4 курсу коледжу БДМУ, Вознюк Вікторія, студентка 5 курсу фармацевтичного факультету, Гузій Олег, студент  6 курсу медичного факультету №2,  Лопачук Анна, студентка 4 курсу медичного факультету №4, Олійник Роман, студент 5 курсу стоматологічного факультету, Стойка Олександра, студентка 6 курсу медичного факультету №1, Строіч Микола, студент 6 курсу медичного факультету №1.

Прочитано 308 разів Останнє редагування П'ятниця, 17 листопада 2017 15:51