14 серпня

Романчук Л.І.
Сорохан В.Д.
Чепишко М.І.

Всесвітній день відмови від паління

Понеділок, 20 листопада 2017 18:14

Кожний третій четвер листопада відзначається в світі як Всесвітній день відмови від куріння.

Це включає в себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства, і в першу чергу в середовищі лікарів і медичного персоналу.

Сьогодні, коли Україна посідає перше місце в Європі за кількістю курців, ми не можемо говорити про тютюнопаління як про невинні пустощі.

Куріння – серйозна медико-соціальна проблема. Складність її вирішення полягає у невідповідності стандартного відношення до паління в суспільстві та його дійсного значення у руйнуванні здоров'я людей.

Саме тому на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти кураторами та студентами медичного факультету №4 проведено засідання з обговоренням даної світової проблеми. На заході були були присутні завідувач кафедри, проф. Плеш І.А., куратори: доц. Борейко Л.Д., доц. Макарова О.В., доц. Каратєєва С.Ю., ас. Кшановська Г.І., ас. Перижняк А.І. та студенти 5 гр. 3 курсу, спеціальність «Педіатрія». 2-3 групи, 1 курсу, спеціальність «медсестринство», напрям підготовки – Бакалавр, 1 гр. 3 курсу спеціальность «Лабораторна діагностика» напрям підготовки – Бакалавр.

Мета заходу – привернення уваги  до цієї проблеми та застереження, особливо молоді, від згубної звички, яка є причиною ряду важких захворювань.