Кардіологи БДМУ стали організаторами наукового форуму

Кафедра внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини спільно із Міністерством охорони здоров’я України та департаментом Чернівецької ОДА організували та провели українську науково-практичну конференцію «Регіональна реперфузійна мережа – національний стандарт лікування гострих коронарних синдромів».

Науковий форум проходив 17 листопада із залученням Чернівецьких, Київських та Дніпропетровських кардіологічних шкіл. З привітальним словом від ректора Т.М. Бойчука виступив проректор з лікувальної роботи, професор А.Г. Іфтодій.

Свої доповіді представили провідні фахівці галузі: Соколов Максим Юрійович – експерт Міністерства охорони здоров’я по кардіології, доктор мед. наук, професор; Маковійчук Ірина Омельянівна – головний позаштатний кардіолог, к.мед.н.; Тащук Віктор Корнійович – завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, доктор мед. наук, професор; Руденко Анатолій Вікторович – член-кор. НАН України, перший заступник директора ГУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Н.М.Амосова НАМН України”; Коваль Олена Акіндіновна – професор кафедри внутрішньої медицини №3 Дніпропетровської державної медичної академії.

На конференції обговорювалися питання розвитку регіональних реперфузійних мереж в Україні, нові рекомендації по веденню пацієнтів з гострими коронарними синдромами, а також досягнення і плани на майбутнє відділення інтервенційної кардіології Чернівецького кардіодиспансеру.

Усі присутні могли пройти он-лайн тестування, за результатами якого отримати сертифікати Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.