12 вересня

Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

Студенти БДМУ зустрілися з учасниками «Потягу єднання»

Четвер, 14 грудня 2017 12:07

12 грудня у Чернівцях відбулися заходи у рамках Всеукраїнської акції «Потяг єднання – Труханівська Січ».

Студенти БДМУ разом з науковим співробітником Історико-медичного музею Алісою Жуковською взяли участь у зустрічі з учасниками «Потягу єднання» у Чернівецькій обласній філармонії ім. Д. Гнатюка. Під час акції студенти-медики передали діткам, що проживають на сході України, подарункові набори солодощів.

Всеукраїнську акцію «Потяг єднання – Труханівська Січ»

ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні. Метою акції є залучення молоді до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.