22 жовтня

Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Майстер-клас з неврології для лікарів Глибоцького району

Вівторок, 26 грудня 2017 04:14

20 грудня за ініціативи завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ професора Лариси Сидорчук за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА на базі КЗ «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (головний лікар – Марія Мельничук) відбувся майстер-клас з неврології для сімейних лікарів, невропатологів, лікарів з медицини невідкладних станів Глибоцького району «Огляд хворого з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК). Тактика ведення, реабілітація, диспансерне спостереження сімейним лікарем».

У проведенні майстер-класу взяли участь: Лариса Сидорчук – д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини, Анна Вакарчук – к.мед.н., головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, завідувач Центру невідкладної неврології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-університетська лікарня», Лариса Тімофті – заступник головного лікаря КЗ «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Присутні лікарі були детально ознайомлені з клінічним маршрутом пацієнта на ГПМК. Проаналізовано 3 клінічні випадки, представлені сімейними лікарями Глибоцького району.