12 вересня

Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

Засідання наукового гуртка для іноземних студентів

П'ятниця, 22 грудня 2017 02:11

21 грудня в лекційному залі кафедри медичної біології та генетики відбулося чергове засідання наукового гуртка для іноземних студентів медичного факультету №3.

Під керівництвом викладача кафедри – к.біол.н., асистента Кушнірик Ольги Василівни студенткою 61 групи Бхарті Томар було підготовлено доповідь стосовно профілактики та новітніх методів лікування онкозахворювань у світовій практиці, а також наведено статистичну характеристику поширення різних видів раку. Під час презентації було акцентовано на необхідності ведення здорового та активного способу життя задля попередження виникнення онкозахворювань.

Також на засіданні гуртка студент 68 групи Пунія Саурав Сінгх представив доповідь «Міжвидові популяційні взаємодії», підготовлену під керівництвом к.мед.н., асистента кафедри Власової Катерини Василівни. Присутні студенти-гуртківці були зацікавлені типами взаємодій між живими організмами, зокрема тих, що стосувалися людини, а також типи популяцій тваринних організмів. Особливої цінності набуло обговорення цієї теми, оскільки на практичних заняттях з медичної біології цього тижня студенти медичного факультету №3 вивчали тему «Популяційно-статистичний метод в антропогенетиці».