Білик І.І.

Попович А.І.

Вчена рада БДМУ

П'ятниця, 29 грудня 2017 15:58

28 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам та дипломів кандидатам наук.

На Вченій раді було заслухано та схвалено звіт ректора про виконання умов контракту за 2017 рік. Тарас Миколайович підвів підсумки роботи за рік, окреслив основні завдання на наступний рік та подякував колективу університету за високопрофесійну роботу.

Про результати виконання плану наукових досліджень за 2017 рік доповів проректор з наукової роботи проф. Іващук Олександр Іванович.

Під час засідання були затверджені подання до МОН щодо присвоєння вчених звань співробітникам університету. Також було обрано за конкурсом на посади завідувачів відповідних кафедр.

Зібранням було розглянуто та затверджено матеріали засідання Наукової та Центральної методичної комісій. Також затверджено ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами першого (осіннього) семестру 2017/2018 навчального року у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет»; Положення про дистанційне навчання зі спеціальності «Медсестринство»; Правила прийому на навчання до Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у 2018 році та Правила прийому до Коледжу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Про результати рейтингу викладачів та кафедр університету за підсумками діяльності у 2016 – 2017 навчальному році доповіла заступник начальника навчального відділу – завідувач сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення доцент Ткач Єлизавета Петрівна.

На завершення засідання ректор БДМУ привітав присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав нових професійних досягнень та звершень.

Прочитано 520 разів Останнє редагування Вівторок, 23 січня 2018 11:03