23 лютого

9 березня
Маковей Д.І.
Бобкович К.О.

В БДМУ обговорили сучасні проблеми антибіотикотерапії та формування антибіотикорезистентності

Середа, 31 січня 2018 15:10

29 січня на базі БДМУ відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні проблеми антибіотикотерапії та формування антибіотикорезистентності».

У рамках роботи конференції проведено нараду завідувачів кафедр мікробіології, вірусології та імунології ВНЗ України, в якій взяли участь представники 13 кафедр мікробіології, вірусології та імунології ВНЗ України.

Конференція була приурочена 80-річчю від дня народження та 50-річчю наукової та педагогічної діяльності професора Ігоря Йосиповича Сидорчука.

Науковий форум проводився відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 р.»  та був присвячений широкому колу актуальних питань антибіотикотерапії та формування антибіотикорезистентності: проблемам застосування антибіотиків у клінічній практиці, сучасному стану чутливості клінічних штамів умовно патогенних бактерій і грибів до антибіотиків та антисептиків, антибіотикам та імунному статусу хворого, антибіотикам та нормальній автохтонній облігатній і факультативній мікробіомі тіла людини, формуванню резистентності мікроорганізмів до антибіотиків у клінічних умовах та в експерименті, експериментальному та клінічному вивченню нових антимікробних речовин, методам вивчення антимікробної активності нових синтетичних сполук in vitro та in vivo.

На науково-практичну конференцію представлено 133 тези 229 співавторів з одинадцяти міст України (Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Тернопіль, Харків та Чернівці), а також п’яти закордонних країн (Австралія, Канада, Німеччина, Польща та США).

Для більш детального ознайомлення додаються матеріали конференції.

Інформацію підготував: завідувач кафедри мікробіології та вірусології, заступник голови оргкомітету, професор С.Дейнека

Прочитано 297 разів Останнє редагування Середа, 31 січня 2018 15:32