23 травня

Петрюк Б.В.

Студенти БДМУ – переможці Міжнародного мовного конкурсу

Понеділок, 05 лютого 2018 16:07

3 лютого відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також проведення фінального етапу цього Конкурсу.

В урочистостях взяли участь Тетяна Гінетова, завідувач сектору відділу роботи з обдарованою молоддю Інституту модернізації змісту освіти МОН України; Мар’яна Унгурян, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук; Євгенія Квітень, завідувач науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; викладачі, учителі й учасники конкурсу з усієї області.

Студенти-медики щорічно беруть участь у цьому престижному Міжнародному конкурсі й показують неабиякі результати. Цьогоріч студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» знову перемогли у номінації «Студенти вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації», отримавши дипломи за І та ІІ місць.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників та бажаємо нових перемог та здобутків.

Зокрема, І місце посіла студентка першого курсу, 15 групи, медичного факультету № 2 Новиченко Юлія (науковий керівник доцент Шутак Л. Б.), а ІІ місце посіла студентка першого курсу, 28 групи, медичного факультету № 2 Хірська Поліна (науковий керівник доцент Ткач А.В.).

Студентів-переможців було нагороджено дипломами й цінними подарунками, а доцента кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Л.Б. грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації за пропагування української мови серед студентів і підготовку переможців обласного етапу Конкурсу.