Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

23 лютого
Гавалешко В.П.
Гайдуков В.А.
Мазур О.О.
Тарасюк В.І.
Филип У.Я.
Чорноус В.О.

24 лютого
Коваленко С.В.
Самойлова Г.Л.

25 лютого
Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

26 лютого
Лугова Т.Д.
Малєй І.В.
Руснак Ю.М.

27 лютого
Боштан Ю.М.
Денисенко О.І.
Попадюк Т.В.
Тащук В.К.

28 лютого
Візнюк І.Д.

1 березня
Гавдун С.Ю.
Задерей С.І.
Кірошко І.С.
Козуб В.В.
Кузьо О.О.
Маковська О.О.
Сохацький В.М.

2 березня
Беженар І.Л.
Крупко О.В.

3 березня
Карвацька Ю.П.
Купчанко К.П.
Мишелюк М.М.
Ткач Є.О.

4 березня
Басараба Р.Ю.
Воловідник М.В.
Гараздюк М.С.
Герман П.Л.
Д’яченко Т.М.
Кравчук С.Ю.
Кропельницька Ю.В.
Рябий С.І.
Семенюк Т.О.

5 березня
Горицький Я.В.

6 березня
Ваколюк О.Б.
Гончарук Р.І.
Кишкан І.Г.
Кричун І.І.

7 березня
Вахнован Л.В.
Левицька С.А.
Пендещук А.Я.
Слободян О.О.
Степан В.Т.

8 березня
Островська-Гомон О.Б.

9 березня
Маковей Д.І.
Бобкович К.О.

Міжнародний проект, до якого долучилися представники БДМУ внесено до Книги рекордів України

Четвер, 08 лютого 2018 16:56

4 лютого в Чернівецькому обласному художньому музеї відбувся урочистий захід, на якому дипломами Наглядової ради «Книги рекордів України» були відзначені  учасники Міжнародного мистецького проекту

 

«Вишиті сторінки з альбому «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині Еріха Кольбенгаєра»» у зв’язку зі встановленням рекорду України в розділі «Мистецтво, вперше, розміри». 

Проект який стартував восени 2016 року.

Перші вагомі результати проекту були презентовані в Чернівцях 14.05.2017 року в межах щорічної виставки «Вишиваний дивотвір» (організатор Одарка Кучерява та рукодільна мережа «Санта»), коли і був зареєстрований рекорд.

Для втілення проекту в життя більш як 100 ентузіастів буковинської вишивки, досвідчених майстрів та початківців, протягом 9 місяців оживляли на полотні орнаменти вишивок із 75 громад Буковини, досліджених, впорядкованих і видрукуваних автором в 1912 році. До цієї грандіозної праці активно долучилися й студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету.

Заступник чернівецького міського голови Олександр Паскар і організаторка виставок, директорка рукодільної мережі «Санта» Одарка Кучерява серед інших учасників вручили дипломи Наглядової ради «Книги рекордів України» за участь у міжнародному мистецькому проекті «Вишиті сторінки з альбому «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині Еріха Кольбенгаєра»» і співробітникам кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата – Олені Ясінській, Мирославі Повар, Євгенії Дудці та Тетяні Савчук, завдяки яким ожили на полотні орнаменти громади Драгоєшти повіту Гумора, громади Фундул-Молдова повіту Кимполунг, громад Сергії та Розтоки повіту Вижниця, та співробітникам кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Оксані Микитюк, Наталі Бачук-Понич, Ірині Окіпняк, Катерині Волошинській та Наталі Малкович, які відтворили на полотні орнаменти громади Ступка повіту Гумора. громади Кадубівці повіту Заставна, – громад Борівці-Киселів та Онут повіту Заставна.

Заступнику декана медичного факультету №3 Олександру Петришену був вручений диплом, яким з приводу встановлення рекорду відзначили студентів медичного факультету № 3. Учасниками двох мистецьких груп проекту стали студенти з Африки Ашіадей Прешес Лове, Двамена Офоріва, Нвокіке-Окоє Ділінна Одрі та Сілвангані Анні, які разом зі своїм керівником Оленою Ясінською вишили сторінку громади Загарешти повіту Сучава, та студенти з Індії Сваті Саіні, Мінерва Арора, Решма Радж, Пармар Крішнабен (вишили сторінку громади Баяшешти повіту Гумора).

Прочитано 261 разів Останнє редагування Четвер, 08 лютого 2018 17:03