12 вересня

Заморський І.І.

Студентка БДМУ – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади

Середа, 07 березня 2018 16:14

Упродовж 1-2 березня проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Гігієна».

Олімпіада проходила на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. На відкритті заходу учасників привітали проректор з наукової роботи НМУ ім. О.О.Богомольця, професор Тетяна Черенько, завідувач кафедри гігієни та екології №1, член-кореспондент НАМН України, професор Василь Бардов, завідувач кафедри загальної гігієни Дніпропетровської медичної академії, професор Елеонора Білецька.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь в Олімпіаді взяли студентки ІІІ курсу медичного факультету №1 Лаврук Марія (4 група) та Богдан Наталія (14 група), які гідно презентували виш на конкурсі. В результаті – Лаврук Марія здобула перемогу в Олімпіаді та нагороджена дипломом І ступеня (І місце), Богдан Наталія – посіла 9-те місце.

Від імені ректорату щиро вітаємо Марію з перемогою, а наш університет – з гарним стартом ІІ-го етапу Всеукраїнських студентських Олімпіад і бажаємо успіхів їх наступним учасникам.

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрованого завдання, практичної задачі та оцінка практичних вмінь і навичок. Цього року в атмосфері завзятої праці виборювали свої місця 34 студенти, які представляли медичні вищі навчальні заклади і факультети всієї країни (Київ, Полтава, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків і Одеса та інші).