9 квітня

Сикирицька Т.Б.

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

Середа, 04 квітня 2018 12:07

В Буковинському державному медичному університеті розпочав роботу V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2018), який триватиме упродовж 4-6 квітня.

Урочисте відкриття відбулося в палаці «Академічний». З вітальним словом до учасників Конгресу звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету. Тарас Миколайович побажав учасникам конференції найкращих вражень від перебування на Буковині і роботи конгресу, натхнення до наукових відкриттів, незгасаючого творчого потенціалу.

Від імені чернівецької обласної влади учасників форуму привітала професор Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації

Під час І Пленарного засідання учасникам було представлено дві лекції: «Shock: the definition, causes and management of shock in trauma patients», відомого науковця, професора Зульквівара Мірзи, президента Секції невідкладної медицини Медичного товариства Великобританії (м. Лондон, Великобританія), а також «Actual Issues of Rational Pharmacotherapy and Polypragmasy» Луїзи Габунії, доцента кафедри медичної фармакології, директора Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету (м. Тбілісі, Грузія).

За результатами роботи Конгресу опубліковано BIMCO JOURNAL з матеріалами конгресу BIMCO 2018, який вміщує 790 тез, і буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету. Цьогоріч збірник отримав міжнародний науковий код ISSN, що дозволить інтегрувати наукові напрацювання учасників Конгресу в міжнародний наукометричний простір.

Сьогодні, відповідно до програми Конгресу – одного з найбільших наукових студентських форумів в Україні – пройдуть 37 секційних засідань, під час яких молоді науковці матимуть можливість поділитися своїми здобутками та задумами з теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарних й організаційних аспектів медичної і фармацевтичної галузей.

BIMCO JOURNAL 2018

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 377 разів Останнє редагування Четвер, 05 квітня 2018 10:27