Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Куковська І.Л.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Жусова І.В.
Караля Г.С.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Галушко К.С.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Фундюр В.Д.
Хомко О.Й.
Шевчук П.П.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Гальчук К.Л.
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.
Сандуляк М.Г.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.
Михайлюк Н.В.

12 грудня
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Варварич Ю.І.
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.
Вінклер І.А.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Окрім І.І.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

Робота студентки БДМУ – в трійці лідерів наукового конгресу в Словенії

Вівторок, 10 квітня 2018 11:50

Студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету взяли участь у IV Міжнародному студентському конгресі стоматологів у Любляні (Словенія).

 

На форумі БДМУ представляли студенти-стоматологи Христина Коцабюк, Давид Гречанюк, Анна Черкавська, Олександр Козак та Василь Корнет.

В підсумку наукова робота Христини Коцабюк «The histopathological investigation of the influence of drug's composition on experimental mandible bone defect» (науковий керівник – Сергій Паламарчук асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії) удостоєна ІІ призового місце серед студентських робіт форуму.

Давид Гречанюк представив роботу «Use of bioactive osetoplastic material in periodontal surgery» (науковий керівник – Алла Галагдина, доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії).

 «Щиро дякуємо нашому викладачу Сергію Івановичу Паламарчуку та завідувачу кафедри Наталії  Богданівній Кузняк за допомогу та наукові консультації. Підтримка наставників надзвичайно важлива для студентів, –діляться враженнями майбутні стоматологи.

«Ми перебували у Словенії впродовж 4 днів. По приїзді відбулося офіційне знайомство з учасниками. Наступного дня слухали лекції, які охоплювали широкий діапазон стоматологічних наук. Професори представляли нам роботи із щелепно-лицевої хірургії, ортопедичної та терапевтичної стоматології, ортодонтії. Ми слухали і про фактори ризику відкритого прикусу та його лікування, і про АРТ-техніку тощо.

Лекції вразили мене самою подачею матеріалу. Було цікаво дивитися відео під музику, слухати жарти професорів. Усе відбувалося у приємній і невимушеній , але водночас в серйозній та офіційній атмосфері.

Третій день конгресу також був дуже насиченим та продуктивним. Ми взяли участь у практичних майстер-класах – використання лазеру в стоматології, методика механічного препарування кореневих каналів, використання композитів, імплантологія, CAD/CAM та препарування зубів під вініри. В останній день для учасників конгресу була зорганізована екскурсія в Альпи, – розповідає одна з переможців форуму Христина Коцабюк.

 За словами дівчини, такі студентські наукові конгреси – це гарна нагода презентувати свої наукові дослідження, послухати знаних фахівців та своїх колег студентів. Це чудова можливість познайомитися із людьми з інших країн, спробувати себе у ролі лектора, здобути нові знання та отримати величезну порцію мотивації для саморозвитку.

Прочитано 526 разів