Білик І.І.

Попович А.І.

В БДМУ відзначили День українського добровольця

Середа, 11 квітня 2018 15:16

Нині гостро постало питання патріотичного виховання в Україні і навіть не питання, а виникла нагальна потреба. Адже всі ми сьогодні бачимо наслідок формального, а часом і халатного ставлення до патріотизму.

Від України відтяли Крим, тривають військові дії на Донбасі, лишаються сиротами діти, згорьовані матері ховають своїх синів, юні удовиці лишаються невтішними. Гинуть люди, багато – і не тільки герої, які боронять Україну, а й мирні жителі.

З нагоди відзначення Дня українського добровольця 6 квітня 2018 року на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії відбулася зустріч-бесіда студентів І-ІІ курсів з демобілізованим учасником антитерористичної операції на Сході України Андрієм Микулинським. Молодший лейтенант поділилися своїми спогадами, як потрапив на схід України, що його спонукало піти воювати добровольцем. Відповідаючи на питання, Андрій Іванович розповів студентам про військові будні, побут, про солдатську єдність.

З повагою, гордістю і вдячністю студенти слухали бійця, який довгі два з половиною роки оберігав наш мир і спокій, захищав нас від зовнішньої агресії, відстоював честь нашого краю.

Куратор Панімарчук О.І. провела патріотичний захід з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, для сприяння в подальшому зміцнення патріотичного духу, шанобливого ставлення до військових, учасників АТО.