12 вересня

Заморський І.І.

Студенти БДМУ приєдналися до Європейського тижня імунізації

Понеділок, 16 квітня 2018 15:50

Цьогоріч упродовж 24-30 квітня проводиться Європейський тиждень імунізації. Європейський тиждень імунізації проводиться щорічно в рамках Всесвітнього тижня імунізації та започаткований Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Вакцинація – це єдиний оберіг вашої дитини у протистоянні смертельним інфекціям.

Цього року він проходить під гаслом «Наш спільний захист, #Вакцинадіє». Його мета – пропаганда імунізації та підвищення рівня інформованості населення щодо захисту від інфекційних хвороб за допомогою вакцин.

Вже традиційно ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» організовує цілу низку просвітницьких заходів, присвячених Європейському тижню імунізації, зокрема, кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології разом зі студентами V курсу розроблено інформаційні матеріали та проведено ряд акцій для жителів міста Чернівці.

Під час акцій студенти інформували чернівчан про вакцинацію, про календар щеплень тощо Організатори акції наголошують, що вакцинація – це єдиний оберіг вашої дитини у протистоянні смертельним інфекціям.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: