В БДМУ пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

ІІ етап Олімпіади проходив упродовж 18-20 квітня 2018 р. на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Під час урочистого відкриття олімпіади з вітальними словами до учасників звернулися голова організаційного комітету олімпіади, ректор БДМУ, професор Бойчук Тарас Миколайович, проректор з науково-педагогічної роботи університету Геруш Ігор Васильович, завідувач кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Лауреат Державної премії України, професор Черняк Віктор Анатолійович, завідувач кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, професор Півторак Володимир Ізяславович.

Голова журі, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії БДМУ, професор Слободян Олександр Миколайович представив всім учасникам членів журі, до якого увійшли професори з вишів Києва, Харкова, Тернополя, Вінниці, Полтави, Дніпра, Чернівців.

На олімпіаду прибули 46 студентів-учасників зі всіх медичних навчальних закладів України. Для учасників були розроблені конкурсні завдання, які складалися з теоретичної та практичної частин. Теоретична частина вміщувала конкурси: «Тестування», «Опис макрофотографій, рисунків, рентгензнімків та знімків комп’ютерного томографа», «Хірургічний шов», практична частина – «Хірургічні інструменти», «Зав’язування вузлів», «Кишковий шов».

Під час урочистого закриття Голова оргкомітету олімпіади, ректор БДМУ, професор Бойчук Тарас Миколайович вручив Дипломи переможцям, а також відзначив високий рівень підготовки всіх конкурсантів. Всі студенти отримали сертифікати учасників олімпіади.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії:

І місце – Гуліцький Богдан (ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»);

ІІ місце – Мельник Роман (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова) та Осокін Антон (Харківський національний медичний університет);

ІІІ місце – Гичак Павло (ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»), Сікорський Назарій (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця) та Кривий Олег (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України»).

В рамках проведення олімпіади студенти-учасники здійснили екскурсію містом Чернівці, побували в Історико-медичному музеї БДМУ та в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.