22 жовтня

Томка І.Є.

Велике і прекрасне слово – Мати

Четвер, 10 травня 2018 15:28

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

До Дня матері завідувачем кафедри сусп. наук та українознавства проф. Антонієм Мойсеєм, ст. викладачем Лідією Потаповою та викладачем Валерією Андрієць разом зі студентами 7групи 1 курсу  мед факультету №1(спеціальність «Медицина») і студентами коледжу БДМУ І курсу спеціальність «Медсестринсво» (на основі повної загальної освіти та на основі базової середньої освіти) проведено круглий стіл на тему «Вона – любов, вона – печаль і втіха...»