Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

9 жовтня
Гарвасюк О.В.
Куліш Н.М.
Маліщук Г.Д.
Шинкура О.Я.

10 жовтня
Іванчук П.Р.
Гордієнко В.В.
Кривецька І.І.

11 жовтня
Діклевич М.І.
Загороднюк М.І.
Панімарчук О.І.

12 жовтня

Кавчук О.М.
Слобожанінова Н.В.
Флюндра І.Г.

13 жовтня

Дійчук І.В.
Рак О.М.
Сахацька І.М.

14 жовтня

Голик В.М.
Ончуленко Д.В.
Перепелиця О.О.
Унгурян В.П.
Щербак Т.І.

15 жовтня

Доголіч О.І.
Дудка Т.В.
Косар Л.Ю.
Остапчук В.Г.
Шендерюк О.П.

16 жовтня

Чернецький Г.І.

17 жовтня

Вилка Л.Я.

18 жовтня

Косілова С.Є.

19 жовтня

Боледзюк Р.Б.
Піддубна А.А.

20 жовтня

Андрійчук Н.Й.
Бойчук О.М.
Проданчук А.І.
Сажин С.І.
Сходницький І.В.
Угринчук О.І.
Фундюр Н.М.

21 жовтня

Бєліков О.Б.
Вільчак О.М.
Кочерга Л.І.
Пислар Д.С.

22 жовтня

Камінський М.К.
Кшановська Г.І.
Окіпняк І.В.

23 жовтня

Меренюк Н.І.
Польовий В.П.

24 жовтня

Аніпко Ю.Ю.
Білоус І.І.
Міщенчук В.В.

На Буковині провели День аритмології

П'ятниця, 11 травня 2018 14:13

27 квітня у м. Чернівці Асоціація аритмологів України спільно з кафедрою внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету провела науково-практичну конференцію «День аритмології на Буковині» присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму, раптової серцевої смерті та поєднаної патології. На землю Буковини приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених кардіологів.

 

Розпочав конференцію професор В.К. Тащук, котрий наголосив на важливості проведення подібних заходів та всебічну зацікавленість медиків краю у проведенні освітніх заходів за участі провідних спеціалістів України.

Зі словами вітання від Асоціації кардіологів України та ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» виступив співголова Асоціації аритмологів України професор О.С. Сичов, який подякував керівництву ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» та Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, а також медикам Буковини за теплу зустріч і зацікавленість у отриманні новітніх знань.

Загалом у виступах вчених прозвучали новітні підходи до діагностики, класифікації, лікування, реабілітації та практичні рекомендації з основних захворювань, що супроводжуються порушеннями ритму. Як один з основних доповідачів на даному заході виступив завідувач кафедри внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ професор В.К. Тащук. Зацікавленість представленими доповідями ілюстрував постійний діалог слухачів та доповідачів, а також велика кількість практичних запитань до провідних спеціалістів-аритмологів та кардіологів.

Прочитано 343 разів