Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

14 серпня
Боднарюк О.І.
Копчук Т.Г.
Тимофійчук З.І.

15 серпня
Дідик М.М.
Колотило Т.Р.
Кормуш О.В.
Островськй П.М.
Побурян В.В.

16 серпня
Велика А.Я.
Данилюк М.Д.
Костинюк Г.В.
Лойтра А.О.
Тащук С.Д.

17 серпня
Мазуркевич С.А.
Степаненко В.О.
Якобчук С.О.

18 серпня
Албота О.М.
Бікір Л.М.
Маринчин В.І.
Марфін А.І.
Соколенко А.А.
Тимофієва М.П.
Цікал В.М.

19 серпня
Борисюк А.С.
Домбровський Д.Б.

20 серпня
Гарматюк Н.Т.
Грозав А.М.

21 серпня
Боднар Н.Я.
Гаген О.Ю.

22 серпня
Голодрига Є.А.
Чимпой К.А.
Швець Н.В.

23 серпня
Гуцул М.В.
Кокалко М.М.
Максимчук В.І.
Мотрук М.П.
Різун В.К.

24 серпня
Білий В.М.
Гушелик Г.О.
Данилова М.О.
Коваль Г.Д.
Криштанович М.О.
Сопіт Д.Ф.
Ширєнкова-Білійчук А.О.

25 серпня
Бочаров А.В.
Гончарюк В.П.
Рева В.Б.
Федів О.І.

26 серпня
Гайдичук В.С.
Горда Т.Г.
Попелюк О.В.

27 серпня
Білоокий В.В.
Вакарчук М.Г.
Пайонк М.П.

28 серпня
Войткевич Ю.І.
Питлік В.В.
Проняєв Д.В.
Яворська М.М.

29 серпня
Жиряда А.Г.
Князєва О.В.
Коханюк Ю.В.
Романчук Л.І.
Сорохан В.Д.
Чепишко М.І.

В БДМУ відзначили Міжнародний день медичної сестри

Субота, 12 травня 2018 09:25

12 травня, в день народження основоположниці сестринської справи, Флоренс Найтінгейл, якій належить роль створення самостійної сестринської професії, відзначають Міжнародний день медичної сестри.

 

Принагідно, від імені ректорату БДМУ щиро вітаємо медичних сестер з професійним святом. Щиро дякуємо за нелегку самовіддану працю, за терпіння, чуйність та уважне ставлення до пацієнтів, за милосердя. Бажаємо Вам щастя та добра, миру і злагоди.

З нагоди цього свята, на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся захід для студентів медичного факультету №4, 1 курсу, спеціальність «Медсестринство» (освітній ступінь – бакалавр), студентів коледжу БДМУ, 3, 4 курсу, спеціальність «Сестринська справа»» (освітній ступінь – молодший спеціаліст).

На заході були присутні: доценти Лілія Борейко, Світлана Каратєєва, Світлана Семененко, головний куратор медичного факультету №4, асистенти Алла Перижняк та Ганна Кшановська.

З Міжнародним Днем медичної сестри присутніх привітав Ігор Плеш, д.мед.н., професор, завідувач кафедри. Ігор Антонович ознайомив студентів з історією життя Флоренс Найтінгейл, розвитком медестринства у світі та в Україні.

Перед учасниками заходу виступив к.мед.н., доцент В’ячеслав Гайдуков, який розповів про становлення медсестринства у Буковинському державному медичному університеті, педагогічні основи медсестринства.

Світлана Загарюк, старша медична сестра відділення реанімації, анестезіології та інтенсивної терапії КМУ "Міська дитяча клінічна лікарня", за сумісництвом викладач коледжу, розповіла про навчання в БДМУ, ознайомила майбутніх медичних сестер з професійною діяльністю в практичній охороні здоров’я.

Зацікавила студентів доповідь Віри Бурковець, студентки 3-ї групи, 1 курсу, медичного факультету №4, спеціальність: "Медсестринство",(освітній ступінь – бакалавр),яка поділилась своїми яскравими враженнями про навчання за спеціальністю «Медсестринство» в Республіці Польща.

З особливою цікавістю і захопленням присутні слухали виступ Таміли Сорокман, д.мед.н., професора, декана медичного факультету N4. Таміла Василівна розповіла про те, що у 2017 році підписана угода між Буковинським державним медичним університетом та «Collegium Masoviense-Wyrsza Szkola Nauko Zdrowiu» (Вища школа наук про здоров’я), м. Жирардув, республіка Польща, про науково-педагогічну співпрацю, відповідно до якої виші є партнерами в програмі видачі подвійних дипломів випускникам за спеціальністю «Медсестринство» (освітній ступінь – бакалавр),термін та перспективи навчання на факультеті для опанування майбутньої професії «Медсестринство», відкриття аспірантури зі спеціальності «Медсестринство».

Прочитано 270 разів Останнє редагування П'ятниця, 11 травня 2018 15:35