Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

9 січня
Жаров С.Ф.

10 січня    
Гасюк Л.С.
Міцкевич-Гризюк А.С.
Фрунза М.О.

11 січня    
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня    
Грижюк В.І.
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Ферфецька К.В.

13 січня    
Черновська Н.В.

14 січня    
Війчук В.Є.
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.

15 січня    
Гловацька А.І.

16 січня    
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.

17 січня    
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня    
Ковальчук А.В.
Паліс О.О.

19 січня    
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня    
Агафонова Л.В.
Половик Г.Л.
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня    
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня    
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Стратійчук С.Д.
Чайковська Н.М.

23 січня    
Бачук-Понич Н.В.
Гузік О.В.
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.

24 січня    
Гараздюк О.І.
Калічко О.В.
Сторожук М.В.

В БДМУ відзначили Міжнародний день медичної сестри

Субота, 12 травня 2018 09:25

12 травня, в день народження основоположниці сестринської справи, Флоренс Найтінгейл, якій належить роль створення самостійної сестринської професії, відзначають Міжнародний день медичної сестри.

 

Принагідно, від імені ректорату БДМУ щиро вітаємо медичних сестер з професійним святом. Щиро дякуємо за нелегку самовіддану працю, за терпіння, чуйність та уважне ставлення до пацієнтів, за милосердя. Бажаємо Вам щастя та добра, миру і злагоди.

З нагоди цього свята, на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся захід для студентів медичного факультету №4, 1 курсу, спеціальність «Медсестринство» (освітній ступінь – бакалавр), студентів коледжу БДМУ, 3, 4 курсу, спеціальність «Сестринська справа»» (освітній ступінь – молодший спеціаліст).

На заході були присутні: доценти Лілія Борейко, Світлана Каратєєва, Світлана Семененко, головний куратор медичного факультету №4, асистенти Алла Перижняк та Ганна Кшановська.

З Міжнародним Днем медичної сестри присутніх привітав Ігор Плеш, д.мед.н., професор, завідувач кафедри. Ігор Антонович ознайомив студентів з історією життя Флоренс Найтінгейл, розвитком медестринства у світі та в Україні.

Перед учасниками заходу виступив к.мед.н., доцент В’ячеслав Гайдуков, який розповів про становлення медсестринства у Буковинському державному медичному університеті, педагогічні основи медсестринства.

Світлана Загарюк, старша медична сестра відділення реанімації, анестезіології та інтенсивної терапії КМУ "Міська дитяча клінічна лікарня", за сумісництвом викладач коледжу, розповіла про навчання в БДМУ, ознайомила майбутніх медичних сестер з професійною діяльністю в практичній охороні здоров’я.

Зацікавила студентів доповідь Віри Бурковець, студентки 3-ї групи, 1 курсу, медичного факультету №4, спеціальність: "Медсестринство",(освітній ступінь – бакалавр),яка поділилась своїми яскравими враженнями про навчання за спеціальністю «Медсестринство» в Республіці Польща.

З особливою цікавістю і захопленням присутні слухали виступ Таміли Сорокман, д.мед.н., професора, декана медичного факультету N4. Таміла Василівна розповіла про те, що у 2017 році підписана угода між Буковинським державним медичним університетом та «Collegium Masoviense-Wyrsza Szkola Nauko Zdrowiu» (Вища школа наук про здоров’я), м. Жирардув, республіка Польща, про науково-педагогічну співпрацю, відповідно до якої виші є партнерами в програмі видачі подвійних дипломів випускникам за спеціальністю «Медсестринство» (освітній ступінь – бакалавр),термін та перспективи навчання на факультеті для опанування майбутньої професії «Медсестринство», відкриття аспірантури зі спеціальності «Медсестринство».

Прочитано 432 разів Останнє редагування П'ятниця, 11 травня 2018 15:35