14 серпня

Чепишко М.І.

Перемоги молодих науковців БДМУ на Міжнародному конгресі у Молдові

Понеділок, 14 травня 2018 12:34

3-5 травня в республіці Молдова (Кишинів) відбувся 7-й міжнародний конгрес молодих вчених та лікарів «MedEspera 2018», під час якої представники БДМУ гідно презентували університет.

В конференції «MedEspera 2018» взяли участь асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Мирослава Березова та студенти 4 курсу – Микола Шевчук (31 група) та Назар Скоротижук (29 група).

Мирослава Березова на секції молодих вчених здобула Диплом ІІ ступеня, а постерна доповідь студента 4 курсу Миколи Шевчука (науковий керівник Мирослава Березова) відзначена дипломом І ступеня. Обидві доповіді були високо оцінені членами журі та викликали жваву наукову дискусію.

Учасниками конференції стали понад 750 студентів і молодих лікарів з 13 країн світу, в тому числі Італії, Німеччини, Грузії, Швейцарії, Казахстану, України, Білорусії, Румунії, Демократичної Республіки Конго, Ізраїлю, Франції, Кіпру та Республіки Молдови. Конференція проводилася на базі Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану.

З постерними та усними доповідями на конференції виступило близько 300 молодих науковців. Також за участі відомих професорів з США, Канади, Великобританії, Німеччини, Румунії та Молдови було проведено 30 семінарів-лекцій, де висвітлювалися актуальні теми в галузі медицини та фармації.