9 січня

Сторожук М.В.

Студенти БДМУ вшанували пам'ять Владислава Трепка

Середа, 06 червня 2018 17:17

6 червня Владиславу виповнилося б 32… Студенти та співробітники вшанували пам’ять випускника БДМУ – пройшла інформаційна година в бібліотеці, а також студенти відвідали могилу героя-медика.

У день народження Героя України – Владислава Трепка студенти 21 групи ІІІ курсу медичного факультету № 2 та куратор групи доцент кафедри фармакології Інна Кишкан вшанували світлу пам'ять лейтенанта медичної служби, випускника Буковинського державного медичного університету, який героїчно загинув у зоні АТО.

Низький уклін Герою України.

Інформаційно-патріотичний захід «Низький уклін Герою України Владиславу Трепку!» розпочали з відвідування виставки публікацій про героїчний подвиг Владислава та спогади про нього його батьків, друзів, колег у читальній залі бібліотеки БДМУ, підготовленої бібліотекарем І категорії Світланою Тулевською. З трепетом у душі студенти ознайомилися з віхами біографії лікаря-інтерна, військового хірурга Владислава Трепка, який 12 лютого 2015 року героїчно загинув поблизу Дебальцевого.

Студенти разом із куратором продовжили вшанування пам’яті Владислава Трепка хвилиною мовчання низько схиливши голови в молитві перед світлою пам’яттю і невмирущим подвигом Героя у місці його вічного спочинку на Центральному кладовищі м. Чернівці. Поклали квіти й запалену лампадку до могили Владислава.

Прочитано 564 разів Останнє редагування Середа, 06 червня 2018 17:33