22 жовтня

Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Викладач БДМУ взяла участь англомовній навчально-тренінговій програмі

П'ятниця, 08 червня 2018 15:32

Впродовж 29-31 травня відбулась 3-денна англомовна навчально-тренінгова “Academic Integrity in Transitional Societies”: Школа з підвищення навиків написання наукових статей для викладачів. Програма спрямована на підвищення професійних навичок англомовного академічного письма.

Активну участь у школі взяла асистент кафедри гістології, цитології та ембріології Попова Ірина Сергіївна, аплікаційна форма якої пройшла конкурсний відбір.

Слухачі школи – викладачі закладів вищої освіти та науковці, залучені до інтерактивних лекцій, виконання практичних завдань та кейс-вправ, що сприяють підвищенню професійних компетенцій з акцентом на практичній складовій – написанні якісних наукових статей.

Навчання проводили професори Університету Ферфілд (США) Кетрін Нантц та Девід Шмідт у співпраці з проектом SAIUP (Проект сприяння академічній доброчесності в Україні) що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти, за підтримки компанії “Антиплагіат” (Unicheck) та Університету Ферфілду (штат Коннектикут, США).

Мета заходу – створити умови для написання англомовної статті з теми академічної доброчесності для спеціального видання Studies of Changing Societies Journal. Найкращі статті увійдуть в спеціальне видання журналу “Studies of Changing Societies: Academic Integrity in Developing Countries”.

Окрім написання статей, під час проекту викладачі мали змогу обмінятись досвідом щодо впровадження заходів, спрямованих на впровадження ідей академічної доброчесності серед студентів та освітян, розробити нові теми для наукових досліджень та міжуніверситетських співпраць.