7 червня

Чернецька М.М.

22 червня
Бондаренко О.В.

Фахівці БДМУ взяли участь міжнародний з'їзді судових медиків

П'ятниця, 08 червня 2018 16:32

Упродовж 30 травня-2 червня у місті Пула Хорватської республіки проходив 26 міжнародний з'їзд судових медиків Альп-Адрії-Паннонії,

у якому взяла участь і делегація науковців з України у складі начальника Хмельницького бюро судово-медичної експертизи Казицької Наталії Василівни, доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н. Ванчуляка Олега Ярославовича, асистента цієї ж кафедри Гараздюк Марти Славівни, асистентів кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова Перебетюка Анатолія Миколайовича та Гунаса Валерія Ігоровича.

Даний захід вже неодноразово об'єднує науковців з багатьох країн Європи.

Цьогорічно його відвідали представники зі Швейцарії, Німеччини, Італії, Литви, Угорщини, Словаччини, Словенії, Польщі, Боснії й Герцеговини, Чорногорії та ін. Тематика заходу була присвячена міжнародним міграційним процесам та ідентифікації зниклих безвісти осіб. Учасники з'їзду мали змогу прослухати курс лекцій почесних гостей, серед яких професор Roger Byard з Австралії, професор Eva Keller з Угорщини та професор Vedrana Petrovechki із Хорватії. Нашими делегатами було представлено ряд доповідей по тематиці зібрання, які отримали схвальні відгуки колег.

У цілому на заході наукові дебати відбувалися у дружній атмосфері, науковці із різних країн із задоволенням ділилися набутим досвідом та висловлювали своє бачення сучасних проблем в судово-медичній науці та практиці.