7 червня

Бондаренко О.В.

Студенти та лікарі БДМУ склали присягу на вірність Україні

Вівторок, 12 червня 2018 07:45

8 червня 9 курсантів (4 лікаря та 5 студентів) Буковинського державного медичного університету урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

На заході складання присяги були присутні: голова профспілкового комітету університету доцент Петро Ковальчук, члени Чернівецького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» полковник запасу Михайло Бєлов, підполковник запасу Леонід Юрчук, та співробітники кафедри медицини катастроф та військової медицини.

6 хлопців та 3 дівчат у 2017-2018 навчальному році успішно пройшли військову підготовку за програмою офіцерів запасу та склали державний комплексний випускний іспит з військових, військово-медичних та військово-спеціальних дисциплін, на якому показали високі результати теоретичної та практичної підготовки.

Свято складання Військової присяги на вірність Українському народові почалося з урочистого шикування за командою підполковника м/с запасу Василя Стефанчука на базі кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Після закінчення навчального закладу та отримання диплому студенти та лікарі підлягатимуть атестуванню до офіцерського складу та присвоєнню первинного офіцерського звання – «молодший лейтенант медичної служби запасу». Присвоєння цього звання, після відповідних вступних випробувань, дає можливість вступити до Української військово-медичної академії та обрати фах подальшої кар'єри військового лікаря за спеціальностями: хірургія, терапія, анестезіологія, загальна практика – сімейна медицина, епідеміологія, стоматологія, фармація і т.д.

Прочитано 203 разів Останнє редагування Вівторок, 12 червня 2018 07:58