У БДМУ пройшов випуск фахівців 2018 року

21 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Підтримати майбутніх медиків з нагоди знаменної події прийшли рідні та друзі. Цього року дипломи про вищу освіту отримали 875 випускників, 16 з яких – дипломи з відзнакою. Цьогоріч завершили навчання в університеті 139 випускників – іноземних громадян з 9 країн світу (Індії, Гани, Нігерії, Фінляндії, Азербайджану, Італії, Канади, Йорданії та Кенії).

Привітав зі знаковою подією випускників Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив, що саме нинішнім молодим фахівцям належить будувати майбутнє медицини. Тарас Миколайович подякував викладачам за їхню вкрай важливу працю з передання знань та вмінь молодому поколінню. Також ректор привітав батьків випускників і побажав їм пишатися здобутками своїх дітей.

Вітали дипломованих фахівців представники обласної та крайової влади: директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА Оксана Андрієць, директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Палійчук, заступник голови Чернівецької міської ради Олександр Паскар, заступник начальника Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ Фрозина Кузик, директор Новоселицького коледжу БДМУ Руслан Романюк.

Від батьків випускників привітали Вадим Соколов, заступник головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні та батьки студентів з Індії Лата Шанкер й Шанкер Рамомурті.

Від імені голів державних екзаменаційних комісій привітала зі святом завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб професор Тетяна Ілащук.

Майбутні медики урочисто дали Клятву лікаря та Клятву Флоренс Найтінгейл, яку зачитали випускники, відмінники навчання – Дмитро Косован та Тетяна Бойцуняк.

До Книги пошани БДМУ занесено 7 випускників 2018 року: Сергія Говорняна, медичний факультет №1, Олега Гузія, медичний факультет №2, Романа Рандюка, медичний факультет №4, Романа Олійника, стоматологічний факультет, Аліну Заворотну, фармацевтичний факультет, Тетяну Бойцуняк, Коледж БДМУ, а 81 випускнику вручено Подяки Буковинського державного медичного університету.

Уже традиційно, на завершення кращим випускникам інтернатури були видані рекомендації для роботодавців.

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та студенти – артисти мистецьких студій палацу «Академічний». Ведучими свята були випускники – Марина Коротчук та Богдан Петрюк

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиро вітаємо випускників із завершенням навчання та бажаємо професійного зростання, миру, добра і Божого благословення Вам й Вашим родинам!