Пашковський В.М.

Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

Науковець БДМУ взяла участь в обговоренні законопроекту «Про систему громадського здоров’я»

П'ятниця, 29 червня 2018 15:11

У Чернівецькій ОДА 26 червня відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні аспекти профілактики неінфекційних захворювань у Чернівецькій області. Презентація законопроекту «Про систему громадського здоров’я».

Для презентації законопроекту «Про систему громадського здоров’я» Чернівецька ОДА першою в Україні зібрала представників профільних експертних середовищ.

В обговоренні взяли участь близько тридцяти учасників, зокрема, перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА – начальник управління реформ медицини та кадрової політики Юрій Лесюк, головний лікар КМУ «Обласний центр здоров’я», експерт Департаменту ОЗ ЧОДА з медичних аспектів формування здорового способу життя Андрій Попадюк, завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) інфекційних захворювань ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрій Падурару, радник голови Чернівецької ОДА з профілактики захворювань Віктор Фуштей, головні лікарі обласних диспансерів, голова Чернівецького ОВ НОК України Іван Гешко, головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, представники громадської ради при Чернівецькій ОДА, працівники Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Департаменту освіти і науки ЧОДА, Управління молоді та спорту, представники громадських організацій області. Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь взяла завідувач кафедри сімейної медицини, професор Лариса Сидорчук, яка розповіла про роль БДМУ у профілактиці неінфекційних захворювань в Чернівецькій області.

Під час засідання також було заслухано ряд інших доповідей щодо профілактики онкологічних захворювань, запобігання шкідливих звичок серед дітей, презентовано законопроект «Про систему громадського здоров’я» та програму «Здорова Буковина».

Фото з сайту Чернівецької ОДА

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: